Робота «Книжкової лікарні»
Безперечно, дуже важливим у роботі бібліотекаря є обов'язок зберігання, лікування та відновлювання книжок. А також виховання у юних читачів дбайливого та охайного відношення до підручників та книжок взагалі з самого малку є вельми необхідною задачею.
Тож робота "книжкової лікарні", де учні допомогають бібліотекарю лікувати та впорядковувати книжки є однією з найпоширеніших форм роботи з читачами. В процесі таких "засідань книжкової лікарні" виховується не тільки дбайливе ставлення до книжок, але й до речей взагалі; розвивається охайність та старанність, опановуються навички роботи з підручними матеріалами канцелярським приладдям та розвивається дрібнамоторика пальців та кистей рук.
Попутно учні зацікавлюються книжками, які вони "лікували" (адже пошкоджуються в основному найбільш популярні, а значить найцікавіші книжки) і як наслідок підвищується відвідуванність бібліотеки - діти обирають для читання своїх "пацієнтів" - щойно відремонтованих друзів, адже після такої кропіткої роботи та цікавого знайомства книга стає справжнім другом.
Комментариев нет:
Отправить комментарий